



Rijzen in uw organisatie de kosten voor governance, risico’s en compliance de pan uit?
Voelt het benodigde budget om te voldoen aan NIS2, AI Act, ISO 27001, AVG en andere normenkaders soms niet meer proportioneel?
Veel organisaties ervaren dat traditionele GRC-oplossingen per definitie omvangrijk, complex en kostbaar zijn: zware tooling, veel consultancy en lange doorlooptijden – alsof het niet anders kan.
GRC is als concept groot geworden in de VS na de Sarbanes-Oxley Act (SOX) in 2002, die fraude bij beursgenoteerde organisaties moest voorkomen. Daardoor zijn GRC-oplossingen primair ontworpen voor corporates. In de praktijk zien we echter dat ook andere organisaties – zoals overheden en zorginstellingen – met vergelijkbare GRC-vraagstukken te maken hebben.
De wereld is sindsdien echter sterk veranderd. Een groeiende hoeveelheid wet- en regelgeving dwingt organisaties ertoe om aantoonbaar de (keten)risico's te verminderen. Dat vraagt om een oplossing die snel kan aanhaken op deze veranderingen, risicogebaseerd is, integraliteit biedt én snel invoerbaar is.
IRM360 biedt precies dat: één platform dat u gefaseerd, per domein, kunt implementeren en daarna eenvoudig opschaalt naar een complete GRC-oplossing. Gebaseerd op het IRM-concept en aangevuld met stevige governance- en PDCA-borging—flexibel en toekomstbestendig voor GRC.
Onze managementsystemen zijn speciaal ontwikkeld om toe te voegen aan het geïntegreerde IRM360 CyberManager Core Platform. Dit platform is beschikbaar in verschillende arianten (Foundation, Advanced en Pro).De Advanced en de Pro worden breed toegepast binnen publieke organisaties. Zo biedt de Advanced functionaliteit voor Single Sign On Integratie, ENSIA rapportages etc. De Pro gaat een stapje verder en biedt een geïntegreerd GRC-overzicht op basis van het Three Lines Model en beschikt over aanvullende registers:
Zowel de management & bestuurslaag, het audit perspectief, de tactische- en de lijnorganisatie hebben met de Pro hierdoor optimaal inzicht & controle en sluit als abonnement het meeste aan op organisaties met GRC-doelstellingen.